Vše o zateplení,
aneb odborníkem na zateplení snadno a rychle

Doporučujeme

 

Zateplení interiérů

Zateplení – izolace stropu

Léto je nejvhodnějším obdobím pro údržbu rodinného domu a revizi možností pro úspory z celoročního chodu domácnosti. Velké rezervy se nabízí ve vytápění, na kterém domácnosti velmi často utrácejí zbytečně. Vhodné zateplení domu přitom může právě náklady na vytápění radikálně snížit. Novým trendem je izolace stropu, která se dá realizovat během 3-5 hodin a ušetří až 30% unikajícího tepla.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Izolační tapeta – a mrazy nemají šanci

Byla vám v průběhu letošní zimy skutečně zima? Podle předpovědí nás podobně nízké teploty čekají i v příštích letech. Proto zkuste popřemýšlet o izolační tapetě, která odráží teplo a pomáhá jej držet tam, kde si ho nejvíc přejeme – doma.

Detail DISKUTOVAT (10 příspěvků)

Tepelné mosty představují ztráty a riziko

Tepelný most patří ke skrytým vadám, které mohou znamenat nejen ztráty tepelné energie, ale i poškození stavby.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Zateplení podkroví

Bydlení v podkroví je praktickým, ale často i efektním a zajímavým řešením bydlení. Skutečnost, že hranici mezi interiérem a vnějším prostředím v tomto případě tvoří krov, klade na stavbu a zejména provedení izolací značné nároky. Nedbalé řemeslné provedení nebo volba nevhodné technologie může znamenat nejen to, že v podkroví budeme topit „pánubohu do oken“, ale také poškození celé střešní konstrukce.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Vytvořilo Anawe